امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 تشریفات اجاره ابری :

تشریفات اجاره ابری یک وب سایت اجاره آنلاین تجهیزات است که شما می توانید کالاهایی را که قصد استفاده موقتی از آن ها دارید به صورت آنلاین اجاره کنید . در حال حاضر دسته هایی که تشریفات اجاره ابری ، اجاره می دهد شامل لوازم تصویری ، لوازم صوتی ، تجهیزات مراسم ، لوازم اداری می باشد . در آینده این دسته ها افزایش خواهند یافت .

شیوه اجاره آنلاین :

پس از انتخاب تجهیزات مورد نیاز شما می توانید با اضافه کردن آن ها به سبد اجاره برای یک مدت معین وسایل مورد نیاز خود را اجاره کنید . اجاره آنلاین در تشریفات اجاره ابری در چهار مرحله " ورود به تشریفات اجاره ابری " ،  " تکمیل اطلاعات سفارش " ، " مشاهده فاکتور " و " پرداخت " انجام می شود .

تایید کارشناسان تشریفات اجاره ابری :

کارشناسان تشریفات اجاره ابری پس از دریافت سفارش از جانب مشتریان سفارش را تایید می کنند و از طریق تماس تلفنی هماهنگی های لازم را برای ارسال تجهیزات انجام می دهند . در این مرحله براساس کالای انتخابی ضمانت های لازم به مشتریان اطلاع داده می شود .

اجاره کننده و اجاره دهنده:

تمامی کاربرانی که از طریق وب سایت تشریفات اجاره آنلاین رنتال کلود کالای خود را اجاره می کنند . اجاره کننده و وب سایت تشریفات اجاره آنلاین رنتال کلود به عنوان اجاره دهنده محسوب می شوند.

بازه زمانی :

منظور از اجاره یک روز کالا یک بازه زمانی 24 ساعته می باشد. در مورد کالاهایی که جهت برگزاری یک رویداد با حضور کارشناسان رنتال کلود انجام می شود این بازه 8 ساعت کاری می باشد.

 ضمانت :

رنتال کلود از سه روش کلی جهت ضمانت کالاهای خود استفاده می کند .

  • تحویل به مکان ثابت به همراه دریافت مدارک شناسایی
  • دریافت ودیعه به ارزش مبلغ واقعی کالا
  • ارسال متخصصین جهت حضور در رویداد

لغو سفارش :

مشتریان می توانند در هر زمانی سفارش خود را لغو کنند . در صورتی که سفارشی در مرحله ارسال شده قرار بگیرد هزینه ارسال برعهده مشتری می باشد.

تمدید مدت زمان اجاره :

در صورتی که مشتریان قصد تمدید مدت زمان اجاره کالای خود را داشته باشند می توانند با اطلاع به مرکز پشتیبانی رنتال کلود و پرداخت مبلغ اجاره دوره جدید سفارش خود را تمدید کنند.

 شرایط بازگشت کالا :

کالاها طبق قرارداد در بازه زمانی مشخص اجاره داده می شود. مشتریان ملزم هستند تا در زمان مشخص شده کالا را با همان شرایط دریافتی از رنتال کلود تحویل نمایند. در صورت بروز هرگونه خسارتی بر روی کالا اجاره کننده موظف به پرداخت غرامت به رنتال کلود می باشد.

روش های ارسال :

ارسال تجهیزات تنها از جانب تشریفات اجاره ابری انجام می شود . بر اساس حجمی که مشتریان سفارش می دهند تجهیزات با یکی از روش های پیک موتوری ، سواری ، و یا وانت بار ارسال می شود . در صورتی که وسایل مورد نیاز مشتریان از قبل رزرو شده نباشد سفارشات در همان روز ارسال می شود .

روش های پرداخت :

مشتریان می توانند به روش های زیر هزینه اجاره  سفارش های خود را پرداخت نمایند : 

1- درگاه اینترنتی

مشتریان محترم می توانند با استفاده از همه ی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب دارای رمز دوم ، هزینه اجاره سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند .

2- پرداخت نقدی

مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را بصورت نقدی پرداخت کنند ، می توانند با حضور در دفتر تشریفات اجاره ابری ، مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند .

3- کارت به کارت

مشتریان می توانند هزینه اجاره سفارش خود را توسط تمامی کارت های عضو شبکه شتاب به شماره کارت زیر وارد نمایند :

شماره کارت بانک ملت :  6104337767236936 بنام تشریفات اجاره ابری پیشگامان  سیما ایرانفر

4- واریز به حساب

مشتریان می توانند هزینه اجاره سفارش خود را با مراجعه به شعب بانک ملت به شماره حساب زیر وارد نمایند :

شماره حساب : 62808522 سیما ایرانفر

هزینه های ارسال :

هزینه ارسال و بازگشت پیک موتوری : 14000 تومان  ویژه تجهیزات کوچک و قابل حمل با پیک موتوری ( لپ تاپ به تعداد محدود ، ویدئو پروژکتور بدون پرده )

هزینه ارسال و بازگشت   خودرو سواری : 20000 تومان ویژه تجهیزاتی که بتوان با خودروی سواری حمل کرد .

هزینه ارسال وانت بار و بازگشت : 80000 تومان ویژه تجهیزات حجیم ( صندلی ، میز )

ضمانت :

تشریفات اجاره ابری براساس مدل کالا از سه روش کلی جهت ضمانت استفاده می کند :

تحویل به مکان ثابت به همراه دریافت مدارک شناسایی  ، دریافت ودیعه به اندازه ارزش واقعی کالا

ارسال متخصصین جهت حضور در رویداد ( ویژه کالاهای مربوط به مراسم ها )

 پیگیری سفارش ها :

پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن وضعیت سفارش در همه مراحل از طریق ارسال ایمیل و پیامک تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید . برای پیگیری بیشتر می توانید با واحد پشتیبانی تشریفات اجاره ابری تماس حاصل نمایید : 05433261507

شرایط بازگشت کالا :

کالاها طبق قرار داد طی بازه زمانی مشخص اجاره داده می شوند . مشتریان ملزم هستند تا در زمان مشخص شده کالا را با همان شرایط دریافتی از وب سایت تشریفات اجاره آنلاین رنتال کلود تحویل نمایند . در صورت بروز هرگونه خسارتی بر روی کالا اجاره کننده موظف به پرداخت غرامت به تشریفات اجاره ابری می باشد .

لغو سفارش:

مشتریان می توانند در هر زمانی سفارش خود را لغو کنند . در صورتی که سفارشی در مرحله ارسال شده قرار بگیرد هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد .

تمدید مدت اجاره :

در صورتی که مشتریان قصد تمدید مدت زمان اجاره کالای خود داشته باشند می توانند با اطلاع به مرکز پشتیبانی تشریفات اجاره ابری و پرداخت مبلغ اجاره دوره ی جدید سفارش خود را تمدید کنند .

خرید کالای اجاره شده :

در صورتی که مشتری کالایی ر اجاره کرد و پس از اتمام مدت قرار داد قصد خرید آن کالا را داشته باشد با هماهنگی هایی که با واحد پشتیبانی مشتریان انجام می شود امکان این عمل وجود دارد .

بازه زمانی :

منظور از اجاره یک روز کالا یک بازه زمانی 24 ساعته می باشد . در مورد کالاهایی که جهت برگزاری یک رویداد با حضور کارشناسان تشریفات اجاره ابری انجام می شود این بازه 8 ساعت کاری می باشد .

پس از انقضاء مدت اجاره چنانچه مستاجر مورد اجاره را به موجر تحویل ننماید . بایستی مبلغ ..............................................................ریال به عنوان اجرت المثل هر روز به موجر پرداخت نماید مستاجر می داند که ید او  نسبت به مورد اجاره امانی است و مورد اجاره امانتا در مدت اجاره تحویل وی شده است تا استیفاء منفعت نماید لذا نامبرده مسئول حفظ و نگهداری آن بوده و مسئولیت از بین رفتن احتمالی آن جزء و کلا به عهده ی وی بوده و می باشد .

موجر و مستاجر از مشخصات موضوع قرار داد  و مقتضیات مربوط به آن ، اطلاع کامل دارند و به عذر عدم اطلاع نمی توانند متعذر گردند .