راهنما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راهنمای اجاره کالا در سایت تشریفات اجاره ابری

 

برای کرایه ابتدا کالای مورد نظر خودتون رو از لیست کالاهای موجود انتخاب نمایید تا وارد صفحه توضیحات کالا شوید.

 

 

 

در این صفحه می توانید نام و توضیحات کالا را به همراه هزینه کرایه روزانه مشاهده بفرمایید.

در زیر این توضیحات جدول روزهای رزرو وجود دارد که در آن می توانید روزهای موجود برای کرایه را به رنگ سبز و روزهای رزرو موقت را به رنگ زرد و روزهای غیر موجود را به رنگ قرمز مشاهده بفرمایید تا بتوانید برای روزهای درخواستی خود تصمیم بگیرید و در صورت موجود اقدام به رزرو نمایید.

بعد از اینکه در تقویم تاریخ مورد نظر خودتون رو مشاهده کردید مطابق تصویر زیر اقدام به انتخاب تاریخ برای رزرو کالا می نمایید.

 

 

 

انتخاب مکان  و طریقه حمل به صورت پیش فرض برای هر کالا مشخص شده است در صورتی که موارد بیشتر از یکی بود می توانید به انتخاب خودتون یک مورد رو انتخاب کنید.

بعد از آن با کلیک بر روی آیکون تقویم ( مطابق شکل ) می توانید تاریخ مورد نظر خودتون رو انتخاب نمایید. دقت کنید ابتدا تاریخ دریافت و سپس تاریخ بازگشت کالا را انتخاب کنید.

سپس مقدار کالا را براساس موجودی انتخاب نمایید.

در نهایت بر روی دکمه اجاره کنید کلیک کرده تا وارد مرحله ثبت سفارش شوید.

 

در این صفحه می توانید خلاصه سفارش به همراه قیمت کرایه کالا به علاوه حمل رو مشاهده نمایید.

در مرحله بعد شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید رزرو را انجام دهید

اگر قبلا ثبت نام کرده اید می توانید با نام کاربری و کلمه عبود خودتون وارد بشید در غیر این صورت فرم ثبت نام را پر کنید و در سایت ثبت نام کنید سپس وارد شوید.

« توصیه من به شما این است که قبل از شروع به رزرو وارد سایت شوید در غیر اینصورت وقتی وارد می شوید دوباره به باید مراحل قبل را انجام دهید »

 

 بعد آن شما به صفحه سفارش میروید که در آنجا می توانید اطلاعات سفارش رو مشاهده کرده و در صورت تمایل کالای جدید اضافه کنید و در غیر اینصورت سفارش را ثبت نهایی کنید.

 

 

در پایان فرم اطلاعات شخص سفارش دهنده باید تکمیل شود و پرداخت انجام گردد تا سفارش برای شما ارسال شود.